Integracja 8b

Dnia 27 maja 2022 r. uczniowie klasy 8b wraz z opiekunkami (p.A. Lippką i E. Kicińską) wybrali się do Damaszki, by z jednej strony zresetować się po egzaminach, z drugiej zaś, aby miło spędzić czas w przeuroczym miejscu.Przywitała nas tam p.Kasia, częstując wszystkich domową drożdżówką, popcornem i zimnymi napojami.Trzeba przyznać, że  ósmoklasiści wspaniale wykorzystali piątkowe przedpołudnie, nie tylko podziwiając alpaki i inne zwierzęta, ale też biorąc udział w zabawach, przygotowanych przez p. animatorkę. Dopełnieniem klasowej integracji było ognisko z kiełbaskami, zaserwowanymi przez p.Kasię. Czas upłynął wszystkim bardzo szybko i w miłej atmosferze.Niestety, w południe musieliśmy już wrócić do Szkoły.To był naprawdę udany dzień:)