Dzień Edukacji Narodowej w baśniowej scenerii

Dnia 12 października odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela, przygotowane przez uczniów klasy VB pod opieką pani Ewy Kicińskiej.

Najpierw dzieci  złożyły wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi naszej Szkoły serdeczne życzenia. Oczywiście, nie zabrakło wierszyków, rymowanek oraz śmiesznych sytuacji. Jednakże część kulminacyjną imprezy stanowiła inscenizacja baśni pt.: "Jaś i Małgosia", do której przepiękną scenografię stworzyła pani Aleksandra Walkowiak. W rolę Małgosi wcieliła się Alicja Falińska a w rolę Jasia- Dominika Krajnik. Przebojową Czarownicą była Nikola Pałkowska. Nela Stolc zagrała Zajączka, Oliwia Olenkowicz- Żabkę, zaś Marysia Węsierska była Wilkiem. Uczennice perfekcyjnie opanowały teksty na pamięć. Zarówno baśń, jak i całe przedstawienie spodobało się publiczności, więc wszyscy występujący otrzymali zasłużone brawa. Na zakończenie imprezy życzenia złożył Pan Dyrektor.