Wycieczka klasy IV do zagrody z Alpakami w Damaszce

Dnia 06.10.2023r. odbyła się  wycieczka klasy czwartej, wraz z wychowawcą, do zagrody z Alpakami w Damaszce. Uczniowie, po zapoznaniu się z informacjami dotyczacymi życia Alpak oraz ich hodowli, udali się na spacer po lesie z Alpakami.Podczas tego spaceru opiekowali się zwierzętami oraz uczyli się ich zwyczajów.Zajęcia te dostarczyły uczniom wiele frajdy oraz wzbogaciły ich o nowe doświadczenia. Alpaki to bardzo łagodne zwierzęta, które są bardzo spokojne i przyjazdne dla człowieka. Poza zajęciami z Alpakami, uczniowie mieli okazję opiekować się ślicznymi króliczkami oraz integrować się podczas zabaw i gier na placu zabaw.Po wszystkich atrakcjach przyszedł czas na posiłek, którym były pyszne kiełbaski, popcorn i drożdżówka.Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci powróciliśmy do szkoły.