DZIEŃ KOBIET 2023

Dzisiaj w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet, z tej okazji odbył się apel przygotowany przez młodzież. Przedstawienie zaprezentowali uczniowie  klasy IV B: Gąsiorowska Martyna, Komar Milena, Kowalczyk Franek, Amelia Lilla, Miszewska Roksana, Skibińska Julia, Szoska Kacper , Wicka Lena oraz uczeń klasy VII Łukasz Padykuła. Chłopcy z klasy VIII B : Frankowski Mikołaj oraz Pankau Seweryn okazali wsparcie z zakresu pomocy techniczej. Pani Aleksandra Walkowiak pomogła przygotować dekoracje, natomiast Pani Kornelia Szachta przygotowała uczniów do występu. Opracowanie muzyczne stworzył Pan Bartosz Szachta.
Wisienką na torcie były występy naszych uzdolnionych dzieci, które szlifują poza szkołą swoje talenty: muzyczny - Amelia Lilla oraz taneczny - Jankowska Michalina.