Przedstawienie kl. II b pt. „ Pani Jesień”

Jesień jest jedną z piękniejszych pór roku. Wiąże się z nią bogata tematyka z zakresu zbioru warzyw, sposobów przygotowywania zwierząt do zimy oraz uwrażliwienia na piękno złotej polskiej jesieni.

Klasa II b pod opieką pani  Alicji Męndak przygotowała z tej okazji ciekawy montaż słowno - muzyczny, który w dniu 29 października 2019 roku zaprezentowała nauczycielom i uczniom klas młodszych. Przedstawienie przeplatane było licznymi piosenkami o tematyce jesiennej, a dzieci wypadły w swoich rolach kapitalnie. Wszyscy nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Podkreślić należy duże zaangażowanie rodziców w przygotowanie pięknych strojów oraz pani Aleksandry Walkowiak w wykonanie przepięknej dekoracji.